Demolice BMW M6 ve Frankfurtu

V sobotu, 14. 9. 2013, bylo před halou autosalonu ve Frankfurtu (Německo) majitelem a jeho asistenty zdemolováno BMW M6. Důvod?
BMW Itálie, BMW Německo a BMW celkově odmítli uznat jakoukoliv zodpovědnost za těžké závady na vozidle, případně provést opravy.

Historie problémů:
vozidlo bylo zakoupeno jako nové v Itálii v roce 2008. Stálo tehdy 120 000 EUR. Již od začátku vykazovalo různé technické problémy. BMW servis se asi 10x pokusil tyto problémy odstranit, ovšem bezúspěšně. Autorizovaný servis v Itálii se vyjádřil následovně: „na počítačovém terminálu bohužel nevidíme žádné závady, proto vozidlo považujeme za bezproblémové.“ Od této doby vystupují zástupci BMW v Itálii a Německu jednotně: „vozidlo je v pořádku, funguje normálně.“ Majitel BMW zažaloval, načež soudní znalci i znalci ze strany BMW zjistili, že problémy skutečně existují. BMW Itálie se ovšem vyjádřilo ve smyslu, že majitel může vést soudní spor, ten se ovšem potáhne 7 – 10 let. Prodejce vozu majiteli sdělil, že za závady odpovídá BMW Itálie. BMW Itálie pak u soudu tvrdilo, že je pouze velkoobchodem, tudíž k zákazníkovi nemají žádné povinnosti, BMW Mnichov (sídlo) však kontruje s tím, že k reklamaci vozidla se musí postavit BMW Itálie. Tak se stalo, že za vozidlo nikdo nechce zodpovídat a není s kým jednat. Z tohoto důvodu se majitel rozhodl zahájit protestní akci proti BMW rozbitím svého BMW M6. Sám sdělil, že tato akce není poslední! Pokud byste se s majitelem chtěli spojit, můžete ho kontaktovat na emailu [email protected]

Crazy Man Destroy BMW M6

Napsat komentář